Hizmetlerimiz
TADİLAT DEKORASYON & İNŞAAT TAAHHÜT

Tadilat Dekorasyon

Ev ve işyeri tadilatları için oluşturmuş olduğumuz teknik ekiplerimizle kısa sürede çözümler üretmek üzere hizmet vermekteyiz.
Yapılan İşler:

Yıkım, kırım ve hafriyat. Elektrik, kalorifer ve sıhhi tesisat. Sıva, şap ve duvar. Seramik, fayans, mermer ve granit. Alçı sıva ve boya. Hazır mutfak, banyo dolabı, amerikan panel kapı ve ray dolap. Mermer, mermerit, çimstone ve granit banko. Ahşap ve laminant parke. Panjur, alüminyum ve PVC doğrama.

Uygulama Resimleri:

İnşaat Taahhüt - SS Elif Gülsima Konut Yapı Kooperatifi/Narlıdere

Proje:
SS Elif Gülsima Konut Yapı Kooperatifi tarafından İzmir’in Narlıdere ilçesinde 9 kat 4 blok üzerine projelendirilmiş olan sitenin anahtar teslim taahhüt işlerinin yapılması. Toplam 74 daireden oluşan sitede, her bir daire; 3 oda, salon, çift banyo ve mutfak’ tan oluşmakta olup, 150 m2 inşaat alanına sahiptir.
Uygulama Resimleri:

İnşaat Taahhüt - SS Ömürköy Yelkenok Konut Yapı Kooperatifi/Urla

Proje:

SS Ömürköy Konut Yapı Kooperatifi tarafından İzmir’in Urla ilçesine bağlı Özek Köyü Maksut mevkii’ n de 72 adet iki katlı villa olarak projelendirilmiş sitenin taahhüt işlerinin yapılması. Her bir villanın inşaat alanı 90 m2 olup zemin kat; salon, açık mutfak ve WC-banyo, birici kat; 3 oda ve WC-banyodan oluşmaktadır.

Yapılan imalatlar; 17 adet villanın 1. kat kaba inşaatı ve 72 adet villanın elektrik, sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, kör kasa, sıva, seramik-fayans işlerinin yapılması. Sitenin arıtma tesisi, su deposu, pissu-temiz su alt yapı, elektrik-telefon alt yapı, istinat ve bahçe duvarları işlerinin yapılması.

Uygulama Resimleri:

İnşaat Taahhüt - Zakkkum Zeytincilik/Dikili

Proje:
İzmir'in Dikili ilçesinde bulunan 200 m2 lik inşaat alanına sahip, günlük 60 ton zeytinyağı üretme kapasiteli fabrikanın kaba ve ince inşaat işlerinin yapılması.
Uygulama Resimleri:

İnşaat Taahhüt - Yılmaz-Eren Apartmanı/Buca

Proje:
İzmir’in Buca ilçesi Atatürk mahallesinde bodrum, zemin ve birinci kat toplam 16 adet 1+1 daire olarak projelendirilmiş olan binanın anahtar teslim müteahhitlik işlerinin yapılması. Her bir daire 1 oda, salon, açık mutfak ve WC-banyodan oluşmakta olup, toplam 852 m2 inşaat alanına sahiptir.
Uygulama Resimleri:

İnşaat Taahhüt - Müstakil Villa/Bornova

Proje:
İzmir’in Bornova ilçesi erzene mahallesinde 3 katlı olarak projelendirilmiş müstakil villanın anahtar teslim müteahhitlik işlerinin yapılması. Zemin kat; otopark, kazan dairesi ve depo, 1.kat; Salon, mutfak ve WC-banyo, 2.kat; 4 oda, 2 WC-banyo, yarım teras; 2 oda, mutfak ve WC-banyodan oluşmakta olup, her bir kat 100 m2 inşaat alanına sahiptir.
Uygulama Resimleri:

İnşaat Taahhüt - Osman Eren Apartmanı/Bornova

Proje:
İzmir’in Bornova ilçesi Atatürk mahallesinde 4 katlı 4 daire olarak projelendirilmiş olan binanın anahtar teslim müteahhitlik işlerinin yapılması. Her bir daire 2 oda, salon, mutfak ve WC-banyodan oluşmakta olup, 100 m2 inşaat alanına sahiptir.
Uygulama Resimleri: